Şimdi yükleniyor

Gizlilik Politikası
Son Güncelleme Tarihi 21-Nisan-2024
Yürürlük Tarihi 21-Nisan-2024

Bu Gizlilik Politikası, Afterclap Academy, Kuşpinar Mah 1291 sok, Denizli 20160, Türkiye, e-posta: kamilkavcar@outlook.com, telefon: +905431228818’in web sitemizi kullandığınızda topladığımız bilgilerin toplanması, kullanılması ve ifşa edilmesine ilişkin politikalarını açıklamaktadır. ( https://afterclapacademy.com ). (hizmet”). Hizmete erişerek veya Hizmeti kullanarak, bilgilerinizin bu Gizlilik Politikasına uygun olarak toplanmasını, kullanılmasını ve ifşa edilmesini kabul etmiş olursunuz. Eğer buna izin vermiyorsanız, lütfen Hizmete erişmeyin veya Hizmeti kullanmayın.

Bu Gizlilik Politikasını size önceden bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda değiştirebiliriz ve revize edilmiş Gizlilik Politikasını Hizmette yayınlayacağız. Gözden geçirilmiş Politika, revize edilmiş Politikanın Hizmette yayınlanmasından 180 gün sonra geçerli olacaktır ve bu süreden sonra Hizmete erişiminiz veya Hizmeti kullanmaya devam etmeniz, revize edilmiş Gizlilik Politikasını kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. Bu nedenle bu sayfayı periyodik olarak incelemenizi öneririz.

TOPLADIĞIMIZ BİLGİLER:

Hakkınızda aşağıdaki kişisel bilgileri toplayacağız ve işleyeceğiz:

İsim
E-posta
Mobil
BİLGİLERİNİZİ NASIL TOPLUYORUZ:

Hakkınızdaki bilgileri aşağıdaki şekilde topluyoruz/alıyoruz:

Bir kullanıcı kayıt formunu doldurduğunda veya başka bir şekilde kişisel bilgilerini gönderdiğinde
Web sitesiyle etkileşime girer
Kamu kaynaklarından
BİLGİLERİNİZİ NASIL KULLANIYORUZ:

Hakkınızda topladığımız bilgileri aşağıdaki amaçlar doğrultusunda kullanacağız:

Pazarlama / Promosyon
Kullanıcı hesabı oluşturma
Müşteri geri bildirimi toplama
Bilgilerinizi başka bir amaç için kullanmak istiyorsak, sizden onay isteyeceğiz ve bilgilerinizi yalnızca onayınızı aldıktan sonra ve daha sonra, aksini yapmamız gerekmediği sürece, yalnızca onayın verildiği amaç/amaçlar için kullanacağız. kanun.

BİLGİLERİNİZİ NASIL PAYLAŞIYORUZ:

Aşağıda açıklanan sınırlı durumlar dışında, kişisel bilgilerinizi sizin izniniz olmadan herhangi bir üçüncü tarafa aktarmayacağız:

Veri toplama ve süreç
Bu tür üçüncü tarafların, kendilerine aktardığımız kişisel bilgileri yalnızca aktarılma amacına uygun olarak kullanmalarını ve söz konusu amacı gerçekleştirmek için gerekli olandan daha uzun süre saklamamalarını şart koşuyoruz.

Kişisel bilgilerinizi ayrıca aşağıdaki amaçlarla da ifşa edebiliriz: (1) yürürlükteki yasa, yönetmelik, mahkeme kararı veya diğer yasal süreçlere uymak; (2) bu Gizlilik Politikası da dahil olmak üzere bizimle yaptığınız sözleşmeleri uygulamak; veya (3) Hizmeti kullanımınızın herhangi bir üçüncü taraf hakkını ihlal ettiği yönündeki iddialara yanıt vermek için. Hizmetin veya şirketimizin başka bir şirketle birleşmesi veya satın alınması durumunda bilgileriniz yeni sahibine devredilen varlıklardan biri olacaktır.

BİLGİLERİNİZİN SAKLANMASI:

Kişisel bilgilerinizi, kullanıcılar hesaplarını sonlandırdıktan sonra 90 gün ile 2 yıl arasında veya bu Gizlilik Politikasında ayrıntılı olarak belirtildiği gibi toplanma amaçlarını yerine getirmek için ihtiyaç duyduğumuz süre boyunca bizimle saklayacağız. Geçerli yasaya uygun olarak kayıt tutma/raporlama gibi veya yasal hakların uygulanması, dolandırıcılığın önlenmesi vb. diğer meşru nedenlerle belirli bilgileri daha uzun süre saklamamız gerekebilir. Artık anonim bilgiler ve toplu bilgiler, hiçbiri sizi tanımlamaz (doğrudan veya dolaylı olarak) süresiz olarak saklanabilir.

HAKLARINIZ:

Geçerli yasaya bağlı olarak, kişisel verilerinize erişme ve bunları düzeltme veya silme veya kişisel verilerinizin bir kopyasını alma, verilerinizin aktif olarak işlenmesini kısıtlama veya buna itiraz etme, kişisel verilerinizi paylaşmamızı (taşımamızı) talep etme hakkına sahip olabilirsiniz. bilgileri başka bir kuruluşa verme, verilerinizi işlememiz için bize sağladığınız her türlü onayı geri alma, yasal bir makama şikayette bulunma hakkı ve yürürlükteki yasalar kapsamında ilgili olabilecek diğer haklar. Bu haklarınızı kullanmak için kamilkavcar@outlook.com adresinden bize yazabilirsiniz. Talebinize yürürlükteki yasalara uygun olarak yanıt vereceğiz.

Kamilkavcar@outlook.com adresinden bize yazarak doğrudan pazarlama iletişimlerinden veya pazarlama amacıyla yürüttüğümüz profil oluşturma işlemlerinden vazgeçebilirsiniz.

Gerekli kişisel bilgileri toplamamıza veya işlememize izin vermezseniz ya da aynı bilgilerin gerekli amaçlar doğrultusunda işlenmesine yönelik onayınızı geri çekerseniz, bilgilerinizin istendiği hizmetlere erişemeyebileceğiniz veya bunları kullanamayabileceğinizi unutmayın.

ÇEREZLER VB.

Bunları nasıl kullandığımız ve bu izleme teknolojilerine ilişkin tercihleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen Çerez Politikamıza bakın.

GÜVENLİK:

Bilgilerinizin güvenliği bizim için önemlidir ve kontrolümüz altındaki bilgilerinizin kaybolmasını, kötüye kullanılmasını veya izinsiz değiştirilmesini önlemek için makul güvenlik önlemlerini kullanacağız. Ancak, doğasında olan riskler göz önüne alındığında, mutlak güvenliği garanti edemeyiz ve dolayısıyla bize ilettiğiniz bilgilerin güvenliğini garanti edemeyiz ve bunu riski size ait olmak üzere yaparsınız.

ÜÇÜNCÜ TARAF BAĞLANTILARI VE BİLGİLERİNİZİN KULLANIMI:

Hizmetimiz diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir