Şimdi yükleniyor
An itibari ile, Devre Analizi I, Devre Analizi II, Sinyal Sistemler ve Dijital Sistemler derslerinden özel ders alabilirsiniz. Devam eden süreçte bu liste güncellenecektir.
Tabii ki evet. Sadece dersten önce bu soruları bize iletmen lazım. Bu satede senin için bir PDF dosyası oluşturup dersi onun üzerinden işleyebilelim. Bizimle iletişime geçmen için yukarıda yer alan takvim uygulaması üzerinden yapacağın kayıt yeterli olacaktır. Biz en kısa sürede verdiğin iletişim adresleri aracılığı ile seninle iletişime geçeceğiz.
Özel dersler online. Ama merak etme! Okuldaki gibi değil. Enerjik, teknoloji ile uyumlu, en iyi ekipmanlar ile donanımlı. Özel derslerimizi Microsoft Teams üzerinden yapıyoruz. Teams linki dersten 10 dakika önce kararlaştırılan iletişim aracıyla sizlere atılıyor.
Özel dersin *saatlik ücreti 500₺.
Evet. Derste sizin isminize özel açılan PDF dosyası sistemimize kaydedilir. Dersten sonra gerekli düzenlemeler ile size yollanır. Dökümanı kaybetmeniz ihtimaline karşın 30 güne kadar sistemimizde saklanır.
Özel ders ödemeleri aşağıda yer alan IBAN numarasına yapılır. Bu IBAN numarasına dair gerekli açıklama aşağıda yapılmıştır. Ödemeyi ders işlendikten sonra yapabilirsiniz.